THERMOFIX Fatra

 

Zde jsme si pro Vás připravili ke stažení několik katalogů vinylových podlah od firmy Fatra abychom Vám usnadili Vaše rozhodování při výběru podlah.

 

Vinylové dílce:

VINYLOVÉ DÍLCE THERMOFIX

Thermofix® je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích vyráběná od roku 2003. Díky své konstrukci patří mezi nejkvalitnější podlahy na světe. V nabídce je 52 dekorů v imitaci dřeva, kamene či koberců.

Fatra poskytuje na materiál garanci 10 let

Katalog-Thermofix-2015-2017.pdf (5490404)

Infolist-Thermofix-2015-2017.pdf (1655402)
 

VINYLOVÉ DÍLCE IMPERIO

Imperio je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích.
Díky technologii termostabilizace získala vylepšené vlastnosti jako je vysoká rozměrová stálost, zvýšená tuhost a zlepšení tepelné roztažnosti.

infolist_Imperio-_2014_CZ_web-2.pdf (1203296)

 

Plovoucí vinylové podlahy:

RS-CLICK

Nejoblíbenější vzory z řad lepených vinylových dílců byly upraveny do podoby plovoucích podlah a daly tak vzniknout novince s názvem RS-click.
Vzory dokonale imitují dřeviny z celého světa a dodají tak jakémukoli interiéru zcela novou, stylovou atmosféru.

RS-click-web-1.pdf (7017659)

 

FATRACLICK

Konstrukce FatraClicku účelně kombinuje přednosti vinylových a klasických plovoucích podlah. Díky tomu se tato podlahovina vyznačuje skvělými vlastnostmi.

FatraClick-infolist-WWW-3.pdf (2206659)

 

 

MODULEO

Vinylové podlahy Moduleo SELECT

Sortiment Moduleo® obsahuje desky i dlaždice, které lze použít pro plovoucí i celoplošně lepené podlahy.
Díky své jedinečné struktuře jsou desky a dlaždice Moduleo® výjimečné svou pevností, nenáročnou údržbou a přirozeným vzhledem.

 

Systém Click

Systém Moduleo Click je navržený tak, aby umožňoval ještě rychlejší a jednodušší montáž. Každý kus jednoduše zapadne přímo na místo, přičemž jsou zachovány stejné estetické kvality jako při tradiční montáži, je to však rychlejší a nepotřebujete při tom lepidlo.