Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy patří od pradávna k velmi oblíbeným a používaným podlahám. Vzhledem k přírodnímu charakteru, vhodným fyzikálním a mechanickým vlastnostem, textuře vytvářející příjemný estetický vjem a pocit tepla si dřevěná podlaha stále nachází nové zákazníky.

Dřevěné podlahy

Vždyť co je hezčího, než mít doma kus pravé přírody. A to třeba z opačného koutu světa (exotické dřeviny). Velmi důležitá je správná údržba podlahy, která výrazně ovlivní její životnost – viz návod k údržbě (PDF)

Obecně vyžadují teplotu vzduchu v místnosti min. 16 °C a relativní vlhkost vzduchu 55 až 65 %.Požadavky na podklad: rovinatost do 4 mm/2 m, hladkost, odpovídající vlhkost. Vhodné podklady: OSB a DTD desky, prkenné podlahy, anhydritové potěry, betonové potěry, původní PVC atd • GRABO JIVE
  Velkoplošné parkety Grabo Jive, vyhlášené ve Velké Británii za parkety roku 2004, jsou k dispozici v systému, který umožňuje instalaci bez lepení. Patentovaný zámek Jive o´loc (licence Välinge Innovation AG, Švédsko) umožňuje jednoduchou a rychlou pokládku.

  Velkoplošné parkety Grabo Jive disponují všemi kladnými vlastnostmi parket Real Wood. Při výrobě jednotlivých lamel se používá výhradně Pravé Dřevo, které v sobě nese odkaz života a přírody.

  Parkety Grabo Jive jsou lakovány akrylátovým lakem vysoké kvality, který je aplikován v 7 vrstvách, lak je vytvrzen UV zářením. Pro zvýšení odolnosti povrchu proti poškrábaní se poslední vrstvy upravují tzv. nanotechnologií. Do laku jsou přidány tzv. nano-částice, které zlepšují odolnost povrchu parkety. Použitý hedvábně lesklý lak zvýrazňuje kresbu a barvu dřeva, na objednávku lze vybrané kvality dodat s povrchovou úpravou olejováním. Používané laky jsou maximálně šetrné vůči životnímu prostředí.

  Vzhled parket Grabo Jive je určován vrchní vrstvou z vícekrát ručně tříděného masivního dřeva, které pochází z pečlivě vybíraných, kontrolovaných a zdravých lesů. Tato důkladná několikanásobná kontrola třídění garantuje jedinečný a atraktivní vzhled parket Grabo Jive. Výrobní proces je pod neustálou kvalitativní kontrolu a zaručuje dlouhou životnost, spolehlivost a jednoduchou údržbu finálních výrobků.

  Rozhodli jste se pro krásu a nadčasovost pravého dřeva? Máme pro Vás řešení. Informace Vám rádi poskytneme.
 
 • Magnum

  Magnum

   

  BOEN - NOVINKA

  Boen

   


 • Podlaha Grabo Jive to je:
 • Materiál s výbornými tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi.
 • Dřevo vytvářející zdraví neškodný povrch, který je antistatický,nevyvolávající žádné alergie.
 • Obnovitelná přírodní surovina.
 • Materiál, který zůstává stále živou, módní záležitostí.
 • Dřevo, které změní Váš byt na Váš domov.
 • Rychlá a přesná pokládka.
 • Dřevo s již dokonalou (ekologickou) povrchovou úpravou.
 • Luxus za příjemnou cenu.